تکلیف انصراف قهرمان لیگ والیبال نشسته امروز مشخص می‌شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، مسئولان تیم والیبال نشسته جامعه معلولین مازندران، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر این رشته هفته گذشته با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ و در اعتراض به آنچه بی‌برنامگی عنوان شده بود، از حضور در ادامه رقابت‌ها انصراف دادند.

مهدی آشوری، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: قرار است امروز (دوشنبه) جلسه‌ای در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و با حضور مسئولان برگزار شود تا در این باره تصمیم نهایی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: اینکه عنوان شده سازمان لیگ از تیم خاصی جانب‌داری می‌کند، صحت ندارد و آن را رد می‌کنم. همه تلاش ما این است که شرایط یکسانی را برای تیم‌ها ایجاد کنیم.

آشوری درباره عدم رویارویی تیم جامعه معلولین با شهرداری ورامین عنوان کرد: تیم جامعه معلولین درخواست تعویق این بازی را کرد، اما طبق آیین‌نامه تعویق یک بازی ابتدا باید مورد توافق دو تیم و سپس مورد تأیید سازمان لیگ باشد. در واقع ما نمی‌توانیم هیچ تیمی را برای تعویق مسابقه‌اش امر و نهی کنیم. در این باره هم تیم شهرداری ورامین تعویق دیدارش را قبول نکرد و دلاویز، سرپرست تیم جامعه معلولین با ارسال نامه‌ای به هیئت مازندران، کناره‌گیری تیمش را اعلام کرد.

رئیس سازمان لیگ خاطرنشان کرد: امیدوارم این موضوع حل و فصل شود تا شاهد ادامه حضور تیم جامعه معلولین در لیگ باشیم. ما نمی‌خواهیم ملی‌پوشان و دیگر اعضای این تیم که در لیگ به میدان می‌روند، بابت این انصراف ضربه بخورند.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *