لیگ برتر فوتسال| جدال گیتی‌پسند با آذرخش و مس سونگون مقابل قعرنشین

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، هفته بیست‌ویکم مسابقات لیگ برتر فوتسال، عصر امروز (جمعه) با هفت دیدار برگزار می‌شود.

در یکی از مهمترین دیدارهای امروز، گیتی‌پسند در بندرعباس به مصاف آذرخش می‌رود. سرخپوشان اصفهانی با کسب هفت پیروزی در هفت بازی قبلی خود در لیگ برتر، بابت از دست دادن صدر جدول نگرانی ندارند. هر چند تعیین قهرمان لیگ برتر در مرحله پلی‌آف هم از انگیزه گیتی‌پسند نکاسته است.

شاگردان عباس روزپیکر در تیم آذرخش هفته‌های خوبی را پشت سر نمی‌گذارند. نماینده بندرعباس در پنج دیدار اخیر خود، سه شکست و تنها یک پیروزی کسب کرده و اکنون در جایگاه نهم جدول به سر می‌برد. هرچند آذرخش در دیدار رفت، عملکرد بسیار خوبی مقابل شاگردان رضا لک داشت و با حداقل اختلاف شکست خورد.

مس سونگون به مصاف شهرداری ساوه می‌رود. قهرمان فوتسال باشگاه‌های آسیا در نیم‌فصل دوم تنها دو بار به تساوی رسیده و در سایر دیدارهای خود پیروز شده است. مس هم تقریباً خیال آسوده‌ای بابت حضور در پلی‌آف دارد و البته کار سختی مقابل قعرنشین لیگ برتر خواهد داشت.

شهرداری ساوه هم به خاطر کسب پنج شکست در نیم‌فصل دوم و نیز پیروزی‌های اهورا بهبهان در هفته‌های اخیر، به قعر جدول لیگ برتر سقوط کرده است. شهرداری هفته گذشته از سد آذرخش گذشت و انگیزه فراوانی برای کسب امتیاز مقابل مس سونگون و فرار از قعرنشینی دارد.

در یکی از بازی‌های مهم امروز، ارژن شیراز و سوهان محمدسیمای قم مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. هر دو تیم شرایط مالی مساعدی ندارند و بازیکنان دو تیم در هفته گذشته به خاطر مشکلات مالی، حاضر به تمرین نشدند. باید ببینیم جدال این دو تیم که از لحاظ مالی شرایطی بحرانی دارند، چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت.

برنامه دیدارهای هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

جمعه۳۰آذر

* مس سونگون – شهرداری ساوه
* ارژن شیراز – سوهان محمدسیمای قم
* آذرخش بندرعباس – گیتی‌پسند اصفهان
* اهورا بهبهان – حفاری اهواز
* پارسیان شهر قدس – سن‌ایچ ساوه
*فرش‌آرای مشهد – مقاومت قرچک
* شهروند ساری – مقاومت البرز

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *