رضاییان: با استفاده از ظرفیت‌های موجود مشکلات تیم پارس جنوبی را حل می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، بعد از اینکه تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز گذشته و صبح امروز (چهارشنبه) به خاطر اعتراض بازیکنان این تیم به مشکلات مالی برگزار نشد، عصر امروز بهرام رضاییان مدیرعامل، عبدالرحیم خطیب سرپرست، مهدی تارتار سرمربی و محمد نوری کاپیتان پارس جنوبی به نمایندگی از سایر اعضای تیم نزد مهندس پیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی رفتند و جلسه‌ای را با این مدیر عالی‌رتبه برگزار کردند.

موسوی در این جلسه به مدیرعامل، سرمربی و کاپیتان پارس جنوبی جم وعده داد که در روزهای آینده مشکلات مالی باشگاه حل شود و به همین دلیل نمایندگان سایر اعضای تیم به ورزشگاه تختی جم رفتند و با بازیکنان جلسه‌ای را برگزار کردند. بعد از این جلسه هم بازیکنان پارس جنوبی با تکیه بر وعده‌های مدیرعامل منطقه ویژه جلسه تمرینی امروز خود را استارت زدند.

بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی درباره مسائل مالی این باشگاه گفت: «مشکلات مالی محدود به پارس جنوبی نیست و همه تیم‌ها از پدیده صدرنشین تا پرسپولیس که نایب قهرمان آسیا است، مشکل مالی دارند. ما نیز این قاعده استثنا نیستیم اما با ظرفیت‌هایی که در منطقه ویژه داریم تلاش خواهیم کرد مشکلات را حل کنیم. البته که درک می‌کنیم بازیکنان هم حق دارند مطالبات خود دریافت کنند و ما برای این منظور کوشش انجام می‌دهیم».

وی همچنین گفت: «خوشبختانه از زمانی که مهندس موسوی در راس منطقه ویژه پارس جنوبی قرار گرفتند، حمایت خیلی خوبی از تیم داشتند. او به عنوان یک مدیر ورزشی از همان جلسات ابتدایی تزریق پول به تیم پارس جنوبی را در دستور کار خودش قرار داد و تلاش‌های زیادی انجام شده تا مطالبات اعضای کادرفنی و بازیکنان پرداخت شود».

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد: «در حال حاضر مبلغی به حساب باشگاه پول آمده و قرار است مابقی این پول نیز طی روزهای آینده پرداخت شود تا بتوانیم قبل از بازی با پرسپولیس دریافتی اعضای تیم را به ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش دهیم».

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در پایان گفت: «بعد از شنیدن صحبت‌های مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی، ما نیز با بازیکنان صحبت کردیم و بازیکنان راضی شدند تمرینات خود برای دیدار با تراکتورسازی را استارت بزنند. ان‌شاالله با وفاق و همدلی که نزد بازیکنان و کادرفنی وجود دارد، می‌توانیم بازی‌های خوب‌مان مقابل پیکان و ذوب‌آهن را جلوی تراکتورسازی نیز ادامه دهیم و نتیجه‌ای خوب به دست آوریم. امیدوارم هواداران هم مثل همیشه در بازی روز شنبه یار و یاور ما باشند تا با حمایت آنها روز خوبی را برای فوتبال استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم رقم بزنیم».

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *