حاجی‌بیگی: هیچ نامه‌ای از CAS درباره سوپرجام به پرسپولیس نیامده است/ هدای جام به شکل قانونی انجام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا حاجی‌بیگی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با انتشار این خبر که دادگاه عالی ورزش در پی شکایت باشگاه استقلال از باشگاه پرسپولیس لایحه یا مستنداتی خواسته است، اظهار داشت: من نمی‌دانم این اخبار بر چه اساسی منتشر شده است، ولی چنین موضوعی اصلاً صحت ندارد. من فکر می‌کنم ادامه دادن این جریان فقط وقت تلف کردن است، ولی در هر حالتی پرسپولیس نمی‌تواند مورد شکایت قرار بگیرد. فکر این مسئله آن زمان باید می‌شد که دوستان در جلسه شورای تأمین استان، اعلام کردند باشگاه استقلال برای این بازی آمادگی ندارد و این در حالی بود که برنامه مسابقه از ماه‌ها قبل اعلام شده بود. تا این لحظه هم هیچ نهاد بین‌المللی از جمله CAS به صورت مستقیم یا از طریق فدراسیون نامه‌ای برای ما ارسال نکرده و توضیحی نخواسته است. اینکه با فدراسیون نامه‌نگاری کرده باشند یا نه، به ما چیزی نگفته‌اند.

وی ادامه داد: به‌هرحال سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با توجه به شواهد امر و اقدام باشگاه‌ها تصمیم خود را اعلام کردند. دو مرجع ذیصلاح که همه طرف‌ها آنها را به رسمیت شناخته و صلاحیت‌شان را با طرح شکایت یا لایحه دفاعیه تأیید کرده‌اند، درباره این پرونده رأی دادند. اهدای جام هم به شکل قانونی انجام شده است.

 

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این انتقاد که پرسپولیس و داوران در زمین مسابقه حاضر نبوده‌اند، گفت: اتفاقاً ما آماده حضور در زمین مسابقه بودیم و تدارک‌های لازم هم دیده شد. حتی برنامه‌ریزی اردو به شکلی بود که در زمان مقرر در تهران باشیم و تیم حتی برای این بازی ریکاوری لازم را داشت. به سازمان لیگ هم اعلام کردیم که می‌خواهیم این بازی انجام شود و در موعد مقرر در زمین حاضر خواهیم بود. استقلالی ها اعلام کردند، آمادگی این بازی را ندارند و در آن روز در زمین حاضر نمی‌شوند. در نهایت گفتند نمی‌شود خیل عظیم جمعیت  را به ورزشگاه کشاند، معطل کرد و بدون برگزاری مسابقه آنها را روانه خانه‌های‌شان کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *