مصطفی احمدی: تاکتیک سرجیو در تیم جا افتاده است/ خوب بازی کردن مهم است ولی بردن مهم‌تر

مصطفی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت صنعت نفت آبادان برای بازی با نفت مسجد‌سلیمان گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و بازی به بازی بهتر می‌شویم. خوشبختانه تاکتیک‌های مورد نظر سرجیو در تیم تا حدود زیادی جا افتاده است و تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. ما فوتبال را خوب بازی می‌کنیم که این موضوع مهم است، ولی کسب سه امتیاز اهمیت بیشتری دارد. در همین بازی هفته قبل با فولاد فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و حریف هم فقط به فکر دفاع بود، ما باید از فرصت‌ها بهره بیشتری ببریم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه همچنین تأکید کرد: ما نسبت به شروع فصل پیشرفت خوبی از لحاظ فنی داشتیم و سرجیو هم تلاش می‌کند تا وضعیت صنعت نفت خیلی از این بهتر شود. فقط باید در زمین مسابقه تمرکز داشته باشیم و فرصت‌ها را به راحتی از دست ندهیم.

وی با اشاره به بازی هفته دوازدهم تیمش برابر نفت مسجد‌سلیمان اظهار داشت: بازی سختی در زمین حریف در پیش داریم. آنها از حمایت هواداران‌شان بهره می‌برند و مسئله مهم این است که بعد از برد در هفته گذشته حالا روحیه بیشتری دارند. البته تیم ما هم وضعیت خوبی دارد و تلاش می‌کنیم تا در زمین حریف به برد برسیم. ما دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *