سرمربی نود ارومیه: کاری به بازی پرسپولیس مقابل السد نداریم/ لیگ برای ما از هفته چهارم شروع شد

وحید بیات‌لو سرمربی تیم فوتبال نود ارومیه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروی یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: ما با شرایط سختی که داشتیم باید مقابل تیمی قرار می‌گرفتیم که از همه لحاظ وضعیت بهتری نسبت به ما داشت، البته ما هم روند رو به رشدی در هفته‌های گذشته داشتیم و از هفته سوم که تیم را در دست گرفتیم، سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ بدنی و تاکتیکی آماده کنیم.

وی افزود: فیلم بازی‌های گذشته آلومینیوم را دیده بودیم و از همان نقاط ضعفی که می‌خواستیم دو بار موفق به گلزنی شدیم که داور یک بار آن را قبول نکرد.

بیات‌لو سرمربی تیم نود ارومیه در مورد نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ دسته اول تصریح کرد: ما در هفته اول اصلاً در بازی شرکت نکردیم، هفته دوم هم با تیم امید خود و بدون سرمربی شرکت کردیم و بازی سوم هم شب قبل از بازی با گل‌گهر تازه قرارداد بازیکنان را ثبت کردیم. همین سه بازی باعث شد ما با تفاضل منفی ۱۳ کارمان را شروع کنیم، آن هم بدون اینکه حق‌مان باشد. بعد از این اتفاقات از هفته چهارم تا هفتم فقط یک گل خوردیم، آن هم از روی نقطه پنالتی. در واقع ما لیگ را از بازی چهارم شروع کردیم.

در پی تعویق بازی با فجرسپاسی، وحید بیات‌لو در مورد دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در جام حذفی نیز گفت: در هر صورت پرسپولیس بهترین تیم چهار سال گذشته ایران بوده و دو سال پیاپی هم به جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. تیم برانکو متکی به نفر نیست، چون فوتبالی با برنامه بازی می‌کند و پایه آن هم دوندگی و آمادگی جسمانی بازیکنان این تیم است. قطعاً بازی سختی است، بزرگترین تیم‌ها هم در آزادی نتوانستند مقابل پرسپولیس نتیجه بگیرند اما ما هم در حد بضاعت‌مان سعی می‌کنیم بازی آبرومندانه‌ای مقابل این تیم انجام دهیم. 

«با توجه به حساسیت دیدار پرسپولیس مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا بسیاری از هواداران این تیم نگران مصدومیت بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل نود ارومیه هستند». وی در واکنش به این موضوع گفت: ساختار دفاعی تیم ما بازی تحت فشار است، نه اینکه بخواهیم به بازیکنان حریف آسیب بزنیم اما تحت فشار بازی می‌کنیم. فکر می‌کنم تیم ما تا هفته هفتم فقط دو کارت زرد در لیگ گرفته است. این نشان می‌دهد ما کم خطا بازی کنیم، اما تحت فشار. کاری به بازی آسیایی پرسپولیس نداریم و دنبال بازی شرافتمندانه هستیم و می‌خواهیم برنامه همیشگی خودمان را در زمین اجرا کنیم. همانطور که گفتم در چند بازی گذشته ما فقط دو تا کارت زرد گرفته‌ایم و فقط یک کارت قرمز آن هم روی اعتراض گرفته‌ایم. سعی می‌کنیم یک بازی تماشاگرپسند انجام دهیم و قطعاً برنامه‌هایی هم برای رسیدن به گل و ضد حملات داریم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *