حدادی‌فر: باید از ۲ شکست مقابل پدیده درس بگیریم و خودمان را جمع‌وجور کنیم/ ما هم اندازه هواداران ناراحت هستیم

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد باخت ذوب‌آهن برابر پدیده در جام حذفی و اینکه آیا قبول دارد تیمش در این مسابقه نمایش خوبی نداشت، گفت: بله، من قبول دارم که در حد انتظار بازی نکردیم و در دقایقی از بازی می‌توانستیم کار را تمام کنیم یا حداقل اینکه در لحظات آخر گل نخوریم و کار به وقت اضافه کشیده شود. از طرفی پدیده هم نشان داد که واقعاً تیم منسجمی است و آنها در نهایت به هدفی که داشتند، رسیدند.

وی با اشاره به اعتراض برخی از هواداران ذوب‌آهن در پایان بازی عنوان کرد: آنها به دلیل اینکه در دو بازی پیاپی به پدیده باختیم ناراحت بودند و از من و چند بازیکن دیگر انتقاد کردند. آنها حق دارند ناراحت باشد و توهینی هم به ما نکردند. ما هم اندازه هواداران ناراحت هستیم، ولی از آنها می‌خواهیم که دست از حمایت تیم برندارند. ما باید از این دو شکست درس بگیریم و بدانیم که فوتبال ۹۰ دقیقه است و باید تا ثانیه آخر تلاش کنیم. باید یاد بگیریم که خیلی مواقع تساوی بهتر از باخت است، چون باخت می‌تواند هر تیمی را به‌هم بریزد.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: این باخت برای ما تجربه شد تا برای لیگ برتر خودمان را جمع‌وجور کنیم و نتایج خوبی بگیریم. ما باید در لیگ برتر و آسیا این دو باخت را جبران کنیم تا هواداران هم خوشحال شوند. از آنها تشکر می‌کنیم که از تیم حمایت کردند و ما باز هم به حمایت‌شان نیاز داریم.

هافبک ذوب‌آهن با اشاره به بحث بازوبند کاپیتانی این تیم تصریح کرد: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. در بازی با پدیده که در لیگ برتر برگزار شد من می‌خواستم بازی زود به جریان بیفتد به همین دلیل بازوبند به رشید مظاهری نرسید. بعد از من، محسن مسلمان و سپس مظاهری کاپیتان‌های تیم هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *