گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اندونزی|حسن زاده: کره جنوبی را کامل آنالیز کرده بودیم/ تمام تمرکزم روی این بازی بود

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، محمد حسن زاده فوروارد قدرتی تیم ملی بسکتبال نقش بسیار مهمی در پیروزی ۸۰ بر ۶۸ ایران مقابل کره جنوبی و صعود به فینال بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا داشت.

وی در پایان این بازی با اشاره به بازی خیلی سخت مقابل کره جنوبی گفت: سه روز است که کادر فنی کامل کره جنوبی را آنالیز کردند و شب قبل تمام نکات فنی لازم را به ما گوشزد کردند. تمام تمرکزمان در دفاع بود و کل تیم در دفاع بسیار عالی بود. دفاع را گرفتیم بازی را هم گرفتیم.

این بازیکن که در این بازی با ۱۶ امتیاز و ۱۱ ریباند دبل دبل کرد ادامه داد: کره جنوبی بسیار قوی شوت می زند. وقتی ما در دفاع این تیم را خوب مهار می‌کردیم این انرژی به حمله منتقل می‌شد. دستورات مربیان در زمین اجرا شد. راه شوت حریف را بستیم و در ضد حمله امتیازات خوبی گرفتیم. در حملات هم آرامش کامل داشتیم.

حسن زاده در مورد تمرکز بالای خودش در کل بازی و شوت سه امتیازی موفقش گفت: کره ای‌ها برای دفاع حدادی زیر سبد جمع می‌شدند و ما برای باز کردن این دفاع حتما باید ۳ امتیازی می زدیم. برای شوت‌های پیرامونی کاملا ذهنم آماده بود. ارسلان کاظمی بسیار بازیکن بزرگ و با تجربه ای است و من زمان بازی کمی در بازی های قبلی داشتم چون جایگزین او بودم. از مصدومیتش همه ناراحت شدیم و در نبود او تمام توانم را گذاشتم که جای خالی‌اش را پر کنم.

وی در خصوص درگیری مختصر بازیکنان دو تیم در پایان بازی گفت: سی ثانیه به پایان بازی مانده بود و ما چون بالا بودیم اقدام به شوت نکردیم اما آنها آمدند و یک شوت زدند که مرسوم نیست. به همین دلیل یک سری درگیری های لفظی به وجود آمد که چیز زیاد مهمی نبود.

حسن زاده در پایان در خصوص فینال روز شنبه مقابل چین گفت: بسیار بازی سختی خواهد بود و مثل همین بازی نیاز به تمرکز بالایی در دفاع و حمله دارد. امیدوارم برای اولین بار به مدال طلای بازی های آسیایی برسیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *