گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| خاکسار: در فینال نتوانستم برنامه‌هایم را پیاده کنم/ تمام هدفم کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، طراوت خاکسار کاراته‌کای ایران که موفق به کسب مدال نقره در وزن ۵۵- کیلوگرم شده بود، در خصوص بازی فینال و رقابت با نماینده تایوان گفت: من در فینال نتوانستم آن برنامه‌ای که داشتم را روی حریفم پیاده کنم. حریف من خیلی باهوش است. او قهرمان جهان است و چهار سال پیش هم در بازی‌های آسیایی قهرمان شده بود.

وی تصریح کرد: با تمام این وجود من برایش برنامه داشتم و در یک لحظه غفلت حریف از فرصت استفاده کرد و من نتوانستم جبران کنم. اما در کل در این مسابقات عملکرد خوبی داشتم. قبل از فینال من با میزبان مسابقه داشتم. آن هم در شرایطی که کل سالن طرفدار حریف اندونزیایی بود، اما مصمم بودم تا به فینال برسم اما نتوانستم برنامه‌هایم را اجرا کنم و به مدال نقره رسیدم.

دارنده نشان نقره بازی‌های آسیایی در خصوص اینکه اولین حضورش در بازی‌های آسیایی را تجربه کرده و همچنین اهداف بزرگش، عنوان داشت: تمام هدف من کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ است و تمام این مسابقات پله‌هایی هستند که من در مسیرم باید پشت سر بگذارم. باید اشتباهاتم را اصلاح و نقاط ضعف و قوتم را بهتر بشناسم. خوشحالم در میدانی به این بزرگی حضور داشتم. من تمام تلاشم را کردم اما هنوز چیزی تمام نشده است. ما مسابقات جهانی را پیش رو داریم. تمام تمرکزم را می‌گذارم که روی سکوی جهانی بایستم.

خاکسار در خصوص پاره شدن ابرویش گفت: در تمرین این اتفاق افتاد اما مهم نیست. ما قسم خورده‌ایم که اینجا اگر شده دست و پای‌مان را بدهیم و روی سکو بایستیم. این‌ها همه جزو ورزش است و ما آن را پذیرفته‌ایم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *