جام جهانی ۲۰۱۸| میراندا: به حریفی قوی باختیم که از موقعیت‌هایش خوب استفاده کرد/ پراشتباه بودن‌مان طبیعی بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوائو میراندا، پس از باخت ۲ بر یک تیم ملی برزیل مقابل بلژیک و حذف از مرحله یک چهارم نهایی جام بیست و یکم گفت: متأسفانه ما به آن چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم. ما جام را با ناراحتی ترک می‌کنیم. تا آخر تلاش کردیم. به یک تیم بسیار قوی باختیم. به حریف تبریک می‌گویم چون آنها از دو موقعیت‌شان بهترین استفاده را کردند. فکر می‌کنم ما در این جام تیمی جنگنده بودیم. ما بازیکنانی جوان داریم که می توانند در دوره‌های بعدی نیز شانس‌شان را امتحان کنند.

مدافع تیم فوتبال اینتر درباره بازی پر استرس و پراشتباه برزیل هم اظهار داشت: این وضعیت عادی است. وقتی که شما دنبال برگرداندن نتیجه باشید، استرس‌تان بیشتر می‌شود و به همین دلیل میزان اشتباه‌تان هم افزایش پیدا می‌کند اما تیم ما تا آخر جنگید و ما حالا این جام را سربلند ترک می‌کنیم.

میراندا در پاسخ به این سؤال که به عنوان یک بازیکن باتجربه‌تر و کهنه‌کار چه صحبتی با هم‌تیمی‌های جوان‌تر خود خواهد داشت تا آنها را پس از این ناکامی آرام کند، عنوان کرد: همانطور که در زمین بازی هم به خودشان گفتم، آنها بازیکنان بااستعدادی هستند و مطمئن که در آینده قهرمان یک دوره جام ملت‌ها خواهند شد. آنها در این جام هم هر کاری که امکان داشت انجام دادند اما فوتبال همین است و یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *