برانکو: نگران نتیجه پایانی بازی «کرواسی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با سایت «varazdinske-vijesti.hr» کرواسی در خصوص پیروزی تیم تحت‌هدایت زلاتکو دالیچ مقابل دانمارک در ضربات پنالتی و راهیابی به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: انتظار دانمارک خیلی مهربان‌تری را داشتم، اما ما تیمی قدرتمند از آنها دیدیم که کرواسی را خیلی به دردسر انداخت. با این وجود کرواسی در پایان بازی را به سود خود به پایان برد. صعود تیم به جمع هشت تیم برتر جام جهانی ۲۰۱۸ دستاورد خوبی است که باید به حساب زلاتکو دالیچ زد، کسی که تیمی همدست و سختکوش را شکل داده و از همه مهمتر جو خوبی را در تیم حاکم کرده است. تیم ملی کرواسی حالا یک‌نفس شده است.

وی افزود: در نیمه اول کرواسی بر بازی سوار بود، اما در نیمه دوم دانمارک بر بازی تسلط پیدا کرد و بازی خود را دیکته کرد. آنها با ریتم و خطرناک بودند، اما به هر حال نوسانات در بازی دو تیم هم طبیعی بود چون بازی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی برگزار می‌شد و حساسیت‌های خاص خودش را داشت. دانمارک تیم خیلی سرسخت و یکدستی بود و نشان دادند که سزاوار حضور در این مرحله از مسابقات بود.

سرمربی کروات پرسپولیس با اشاره به پنالتی که لوکا مودریچ در دقیقه ۱۱۶ بازی به هدر داد، خاطرنشان کرد: با شناختی که از بازیکنان دانمارک داشتم و می‌دانستم که شخصیت‌های قوی دارند و برخلاف بازیکنان ما احساسی نیستند و اینکه ضربات پنالتی می‌توانست دردسرساز شود، نگران نتیجه پایانی بازی بودم، اما ما خوش‌شانس بودیم و دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای به نام سوباشیچ داشتیم، کسی که سه پنالتی بازیکنان دانمارک را مهار کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *