سانتوس: دیدار «اسپانیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس که شاگردانش به عنوان قهرمان اروپا به روسیه سفر خواهند کرد تا در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های اسپانیا، ایران و مراکش رقابت کنند، گفت: کاملاً به این موضوع واقف هستیم که ما جزو بخت‌های اصلی قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ نیستیم. تاریخ نشان داده که تیم‌های خاصی مدعی اصلی قهرمانی در این تورنمنت هستند که در جام جهانی پیش‌رو نیز حضور دارند. حتی پیش از قهرمانی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ هم بر این باور بودم که ما جزو بخت‌های اصلی قهرمانی در جام جهانی نیستیم.

وی افزود: ما بهترین بازی‌های خود را در روسیه به نمایش خواهیم گذاشت و مدعی پیروزی در هر بازی خواهیم بود. همان اعتمادی را به بازیکنانم دارم که پیش از آغاز مسابقات یورو ۲۰۱۶ به آنها داشتم. اکنون هم همان هدفی را داریم که در مسابقات یورو داشتیم.

سرمربی تیم ملی پرتغال با اشاره به بازی اول تیمش در جام بیست‌ویکم که مقابل اسپانیا خواهد بود، تأکید کرد: بازی اول ما در جام جهانی در واقع بازی بین بخت قهرمانی (اسپانیا) این رقابت‌ها و کاندیدای قهرمانی (پرتغال) این مسابقات خواهد بود. ما باید در این گروه خیلی مراقب باشیم، اما اگر به هر دلیلی پرتغال از گروهش صعود نکند، این ناامیدکننده خواهد بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *