علیزاده: در مسابقات قهرمانی آسیا تنها دغدغه ما بی‌تجربگی کشتی‌گیران است

فرشاد علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم نوجوانان کشتی فرنگی کشورمان اظهار داشت: فردا به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شویم و اردوی آخر هم برگزار شد. خوشبختانه شرایط خوبی داریم و بچه‌ها از لحاظ بدنی و روحی در وضعیت خوبی هستند.

وی ادامه داد: البته اکثر بچه‌های ما بی‌تجربه هستند ولی تا آنجا که توانستیم آنها را به شرایط مسابقه نزدیک کرده‌ایم. تنها دغدغه ما بی تجربگی است، ما بهترین نفرات را انتخاب کرده‌ایم و دنبال بهترین نتیجه هستیم.

سرمربی تیم نوجوانان کشتی فرنگی کشورمان افزود: ما سال گذشته قهرمان این مسابقات شدیم اما از تیم سال قبل فقط یک نفر در تیم امسال حضور دارد که آن هم به یک وزن بالاتر رفته است. در کل چون مسابقات انتخابی سهمیه المپیک است، کارمان دشوار است.

علیزاده تاکید کرد: کارمان برای قهرمانی مجدد دشوار است، ازبکستان، قزاقستان و قرقیزستان حریفان اصلی ما هستند. در این بین امتیازدهی مسابقات فرق کرده است. سال گذشته مدال طلا ۱۰ امتیاز داشت امسال ۲۵ امتیاز دارد.

وی عنوان کرد: کمتر از ۲ ماه دیگر مسابقات جهانی در کرواسی است و باید تیم را آماده کنیم و بعد از آن برای مسابقات آسیایی آماده می‌شویم. در کل در مسابقات انتخابی المپیک از ۵ وزن که مشخص شده باید ۲ سهمیه بگیریم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *