مراکش سرانجام کشتی‌گیران ایران را پذیرفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، حبیب اله اخلاقی سرپرست تیم های کشتی دانش آموزی کشورمان گفت: با پیگیری‌های بابویی رئیس فدراسیون دانش آموزی، مسئولان فدراسیون کشتی کشورمان و همکاری رئیس فدراسیون جهانی ورزش دانش آموزی و مسئولان آموزش و پرورش کشور مراکش، مسئولان برگزاری مسابقات پذیرش تیم های کشورمان در این رقابت ها را انجام دادند.

بر این اساس تیم کشتی فرنگی دانش آموزی کشورمان روز شنبه (۱۵ اردیبهشت) برای حضور در این مسابقات به روی تشک می رود و اعضای تیم آزاد نیز روزهای یکشنبه و دوشنبه (۱۶ و ۱۷ اردیبهشت) رقابت های خود را برگزار خواهند کرد.

به گزارش تسنیم سایت فدراسیون کشتی عصر امروز نوشته بود: با وجود حضور تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزی کشورمان از سوی فدراسیون دانش‌آموزی ایران در کشور مراکش،  مسولان این کشور به دلایل سیاسی و برخلاف مقررات جهانی، از صدور کارت شرکت در مسابقات برای تیم‌های کشورمان خودداری کرده و اجازه وزن کشی به تیم کشتی فرنگی دانش آموزی ایران را ندادند. در این خصوص سرپرستان تیم کشتی دانش آموزی ایران با رئیس فدراسیون جهانی دانش آموزی صحبت کرده اند که با وجود تلاش های آنها تاکنون نتیجه مثبتی حاصل نشده است. ورزش‌های دانش آموزی به‌صورت مستقل زیر نظر فدراسیون جهانی دانش آموزی فعالیت می‌کند. کشور مراکش در چند روز گذشته اعلام کرده که به دلیل مسائل سیاسی  روابط دیپلماتیک خود را با کشورمان محدود کرده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *