اسپالتی: یک دربی باشکوه حق شهر بزرگ میلان است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان در کنفرانس خبری پیش از دربی تیمش در دور برگشت سری A ایتالیا مقابل میلان از آمادگی شاگردانش سخن گفت.

 او اظهار داشت: تیم من شرایط خوبی دارد و پس از ۲ بازی متقاعدکننده یاد گرفته چگونه توپ را سریع‌تر به جریان بیندازد.برای این دربی بزرگ آماده هستیم. روند خوب فعلی تیم نتیجه تلاش و تعصب بازیکنان است و باید از آن‌ها تشکر کنم.لایق حضور در رتبه چهارم و حتی بالاتر هستیم.تیم قدرتمند من در فرم خوبی قرار دارد.هواداران به شیوه درستی از اینتر حمایت می‌کنند.

 او در ادامه درباره بازیکنانش افزود: حضور برزوویچ جلوی مدافعان ریسک بزرگی است. باید در بهترین پست ممکن از او استفاده کنیم. در این صورت برزوویچ احساس مهم بودن می‌کند و تلاش بیش‌تری از خودش نشان خواهد داد.با بازگشت رانوکیا یک تیم کامل و آماده در اختیار دارم.میلان در زمینه‌های مختلف  دارای قدرت فراوانی است پس باید حسابی حواس خودمان را جمع کنیم.در ۳ بازی خارج از خانه آینده کار دشواری در پیش داریم.ذهنیت و شیوه بازی، تعیین‌کننده برنده میدان خواهد بود.یک دربی باشکوه، حق این شهر بزرگ است و ما سهم خودمان در این زمینه را ایفا می‌کنیم.

 انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *