مشخص شدن حریفان نمایندگان کوراش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، رقابت‌های کوراش قهرمانی قاره کهن در شرایطی طی روزهای چهارم و پنجم فروردین ماه به میزبانی هندوستان برگزار می‌شود که ۱۵ کوراش‌کار کشورمان در دو بخش مردان و زنان در این رقابت‌ها به میدان می‌روند.

برنامه مبارزات نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها بدین شرح است:

بخش مردان
وزن ۶۶- کیلوگرم

بهزاد وحدانی در دور اول به مصاف حریف ازبک می‌رود و در صورت پیروزی با برنده چین تایپه و کره جنوبی پیکار خواهد کرد. جعفر فیروزآبادی نیز در گام نخست حریفی از ازبکستان را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف برنده مبارزه هند و چین تایپه می‌رود. در این وزن ۱۶ ورزشکار حضور دارند.

وزن ۸۱- کیلوگرم
در دوئل ۱۵ نفره این وزن، الیاس علی‌اکبری حریفی از کره را پیش رو دارد و سپس به مصاف نماینده کشور میزبان می‌رود. امید تیزتک نیز برابر نماینده سریلانکا به میدان می‌رود و در ادامه به مصاف برنده پیکار چین تایپه و هندوستان خواهد رفت.

وزن ۹۰- کیلوگرم
محمد ملک‌محمدی پس از استراحت در گام نخست به مصاف حریف ازبک خواهد رفت و قاسم احدی که در گام نخست استراحت دارد برابر کوراش‌کار ترکمنستان به میدان می‌رود. در این وزن ۱۰ ورزشکار حضور دارند.

وزن ۹۰+ کیلوگرم
در جدول هفت نفره این وزن، محمد علی‌اکبری در صورت پیروزی برابر نماینده کشور میزبان در گام دوم به مصاف حریفی از چین تایپه می‌رود و جعفر پهلوانی ابتدا حریفی از افغانستان را پیش رو دارد و در ادامه برابر برنده هند و چین تایپه به میدان خواهد رفت.

بخش زنان
وزن ۵۲- کیلوگرم

در این وزن ۱۰ کوراش‌کار حضور دارند و طاهره آذرپیوند، نماینده کشورمان در این وزن به ترتیب به مصاف حریفانی از چین تایپه و کشور میزبان می‌رود. فاطمه شبانی نیز ابتدا نماینده ازبکستان را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف حریفی از کشور میزبان خواهد رفت.

وزن ۶۳- کیلوگرم
در جدول ۱۰ نفره این وزن زهرا نادری با قرعه استراحت روبه‌روست و سپس حریفی از چین تایپه را پیش رو دارد. آذر کولیوند نیز ابتدا برابر حریفی از ازبکستان به میدان می‌رود و سپس با کوراش‌کار چین تایپه پیکار خواهد کرد.

وزن ۷۰- کیلوگرم
مهتاب باغچقی در جدول شش نفره این وزن حریفی از کشور میزبان را پیش رو دارد و نماینده ازبکستان حریف وی در دور دوم خواهد بود.

وزن ۷۸- کیلوگرم
زهرا باقری و لیلا چغلوند در گام نخست هر دو حریفانی از کشور میزبان را پیش رو دارند و در ادامه به مصاف برنده پیکار نمایندگان چین تایپه و ازبکستان می‌روند.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *