شجاعی: به بازی در بهترین تیم آسیا افتخار می‌کنم/? کی‌روش? نظم را به فوتبال ایران آورد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار برابر تونس در پاسخ به سؤال خبرنگار تونسی مبنی بر اینکه «از کارلوس کی‌روش چه چیزی کسب کرده‌اید؟»، گفت: اولین موضوع که مهم‌ترین نکته هم هست، نظمی است که آقای کی‌روش به تیم ملی فوتبال ایران آورده است. ما در فوتبال‌مان همیشه به نظم نیاز داشته و داریم. مطمئناً کی‌روش با تجربیات و موفقیت‌هایی که در دوره مربیگری‌اش در تیم‌های بزرگ کسب کرده اعتمادبه‌نفس و سازماندهی را بعد از سال‌ها به فوتبال ایران آورده است.

وی افزود: با توجه به پتانسیلی که در فوتبال ایران وجود دارد با استفاده از مربی مثل کی‌روش توانستیم نتایج چند سال اخیر را کسب کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او پرسید: «حس شما از بازی در بهترین تیم آسیا چیست؟»، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که می‌توانم عضو این تیم باشم. هر چند فهرست نهایی اعلام نشده، اما همین که در حال حاضر در این تیم هستم، خیلی خوشحال‌کننده و باعث افتخار است.

او درباره هم‌گروهی ایران با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گفت: یاد گرفته‌ایم که از فرصت‌های به دست آمده بهترین استفاده را داشته باشیم. هم‌گروهی با این سه تیم بهترین فرصت است که از آن استفاده کنیم و لذت ببریم. ما هیچ ترسی از رقبا نداریم و بلکه بر عکس از این بازی‌ها لذت می‌بریم. رویارویی با چنین تیم‌هایی شاید نصیب کمتر بازیکنی شود. سعی می‌کنیم شایستگی‌مان را نشان دهیم و به همه ثابت کنیم حریف دست و پا بسته‌ای برای رقبا نیستیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *