لیگ برتر والیبال|گنبدی‌ها به پلی‌آف رسیدند/ شکست مدعیان در روز آخر مرحله گروهی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال هاوش گنبد با پیروزی ۳ بر صفر مقابل خاتم اردکان جواز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال را به دست آورد. بازیکنان هاوش در این دیدار حساس با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۵ حریف خود را شکست دادند.

در بازی دیگری که در سالن فدراسیون والیبال بین دو تیم شمس تهران و رعد پدافند کاشان برگزار شد و نقش تعیین‌کننده‌ای در تعیین تیم هشتم صعودکننده به پلی‌‌آف داشت، تیم کاشانی ۳ بر ۲ حریف تهرانی و جوان خود را شکست داد تا مانع رسیدن این تیم به پلی‌آف شود. حضور در پلی‌آف برای بازیکنان جوان تیم شمس کمی زود بود.

در سایر بازی‌های امروز، تیم پیکان با نتیجه ۳ بر صفر از کاله شکست خورد، شهرداری ارومیه ۳ بر یک از سد سایپا گذشت و شهرداری تبریز هم ۳ بر یک در ورامین، مغلوب شهرداری این شهر شد.

در پایان مرحله گروهی لیک برتر والیبال، تیم‌های بانک سرمایه، سایپای تهران، شهرداری تبریز، پیکان تهران، شهرداری ورامین، کاله مازندران، هاوش گنبد و خاتم اردکان به مرحله پلی‌آف (یک چهارم نهایی) این رقابت‌ها صعود کردند.

طبق اعلام فدارسیون والیبال، مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ با حضور هشت تیم برتر آغاز خواهد شد. بازی‌ها به صورت دو پیروزی از سه بازی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *