ماتا پس از تمدید قراردادش: سعی می‌کنم بازیکن مهمی برای منچستریونایتد باشم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد بند تمدید یک ساله قرارداد خوان ماتا را فعال کرد و به طور رسمی اعلام کرد این هافبک اسپانیایی تا ماه ژوئن ۲۰۱۹ در این تیم خواهد بود. قرارداد قبلی‌ این بازیکن در پایان فصل جاری با منچستریونایتد به پایان می‌رسید. او در ماه ژانویه ۲۰۱۴ از چلسی به منچستریونایتد ملحق شد و تا کنون در ۱۷۲ بازی کرده ۳۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

مورینیو پس از اعلام خبر تمدید قرارداد خوان ماتا از سوی باشگاه منچستریونایتد گفت: ماتا بازیکن خیلی مهمی برای منچستریونایتد است. زمانی که در تابستان ۲۰۱۶ هدایت من‌یونایتد را برای عهده گرفتم، برخی گفتند که ماتا به دردسر می‌افتد، اما حالا می‌بینید که قرارداد او برای یک سال دیگر تمدید شد. خوان بازیکن مهمی برای من، برای باشگاه و برای هم‌تیمی‌هایش است.

خوان ماتا هم در این باره گفت: افتخار می‌کنم که جزیی از این باشگاه هستم. از همه اعضای باشگاه از جمله مورینیو و هم‌تیمی‌هایم راضی هستم. زمانی که عضوی از باشگاه منچستریونایتد می‌شوید، دوران فوتبالی شما دیگر مثل سابق نیست و دستخوش تغییر می‌شود چون منچستریونایتد یکی از بزرگترین باشگاه‌های تاریخ فوتبال است. هر روز با خودم می‌گویم که چقدر خوش‌سانش هستم که عضوی از این باشگاه هستم. از هر جلسه تمرینی هم نهایت استفاده را می‌برم و سعی می‌کنم بازیکن مهمی برای منچستریونایتد باشم.

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در سن ۸، ۱۰ و ۱۲ سالگی هرگز فکر نمی‌کردم که برای چنین باشگاه بزرگی بتوانم بازی کنم. بازیکنان بزرگی همچون اسکولز، گیگز، بکام، فن‌نیستلروی، فردیناند و ویدیچ را در منچستریونایتد می‌دیدم و با خودم می‌گفتم که من با بازی در این تیم خیلی فاصله دارم، اما اکنون اینجا هستم و حس خیلی خاصی دارم.  

ماتا ۲۹ ساله در پایان خاطرنشان کرد: ما در چهار سال اخیر بازیکنان جدید زیادی به ترکیب‌مان اضافه شده است، اما اکنون شناخت بهتری از هم پیدا کرده‌ایم و یکدیگر را بهتر درک می‌کنیم. ما در تیم ثبات به وجود آورده‌ایم و بر این باورم که برای کسب نتایج و جام‌های قهرمانی داشتن ثبات خیلی مهم است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *