محمد رهبری: تمام هدفم کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های شمشیربازی جام جهانی ستلایت به میزبانی تفلیس گرجستان در بخش انفرادی با حضور ۴۵ شمشیرباز از ۱۲ کشور برگزار شد. تیم ملی سابر کشورمان با ۴ نماینده (علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و نیما زاهدی) با هدایت پیمان فخری در این رقابت‌ها شرکت کرد.

محمد رهبری با شکست شمشیربازانی از گرجستان، بلاروس ، آذربایجان و شیلی در دور مقدماتی موفق به صعود به جدول حذفی رقابت‌ها شد. وی در مرحله بعد حریفانی از گرجستان، هنگ‌کنگ و بلاروس را شکست داد و در مسابقه نهای بازدادزه گرجستانی که دارنده چندین مدال جهانی و اروپایی است را با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ شکست داد و به مدال طلا رسید.

محمد رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص کسب مدال طلای مسابقات گرجستان، اظهار داشت: این مسابقات امتیاز جهانی داشت و به همین دلیل برای تمام کشورها مهم بود و با تمام توان در آن شرکت کردند. خوشبختانه در این مسابقات توانستم مدال طلا کسب کنم و این بابت خدا را شاکر هستم.

وی در خصوص اردوی آمادگی تیم ملی در گرجستان، تصریح کرد: در اردوی مشترکی که با گرجستان برگزار کردیم چند کشور دیگر هم حضور داشتند و همین موضوع باعث شد تا سطح آن بالا باشد. برگزاری این اردوی به آمادگی تیم برای حضور در جام جهانی گرجستان و همچنین مسابقات جهانی پیش رو در ایتالیا بسیار اهمیت داشت.

ملی‌پوش سابر کشورمان در پایان گفت: در اردوی گذشته و پیش از اعزام به گرجستان تمرینات خوبی داشتم و به سطح مورد نظر رسیدم و در حال حاضر تمام هدفم کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا است و این مسابقات فعلا برای من اهمیت زیادی ندارد و پله‌ای است تا برای بازی‌های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ آماده تر شوم.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *