بازدید هیئت فیفا از ۳ ورزشگاه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، هیئت مشترکی به نمایندگی از فیفا و کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۳۰ ژانویه تا یک فوریه سال جاری میلادی از ورزشگاه‌های سن پترزبورگ، لوژنیکی و اسپارتاک مسکو بازدید خواهند کرد.

بازدید رسمی هیئت مشترک فیفا و کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ اولین مرحله از دور پایانی بازدیدهای آنها از ورزشگاه‌ها خواهد بود تا روند آماده‌سازی مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد. سایر ورزشگاه‌های جام جهانی ۲۰۱۸ نیز در ماه‌های مارس و فوریه سال جاری میلادی توسط هیئت مشترک فیفا و کمیته سازماندهی این رقابت‌ها مورد بازدید قرار خواهد گرفت. برنامه و مسیر بازدید این هیئت از سایر ورزشگاه‌های جام جهانی هنوز مشخص نشده است.

گروه مشترکی از متخصصان فیفا و کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روند طراحی ورزشگاه‌ها، آماده‌سازی و برگزاری دیدارهای آزمایشی، امنیت، حمل‌ونقل، خدمات بخش هتل‌ها، پخش زنده تلویزیونی، حمایت‌های رسانه‌ای، کارهای پرسنلی، بازاریابی و بلیت‌ها را زیر نظر دارند.

هیئت فیفا را در سفر روزهای آینده به روسیه آلکسی سوروخین، رئیس کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هدایت خواهد کرد. کولین اسمیت، مدیر دپارتمان مسابقات و رویدادهای فیفا نیز نماینده اصلی این نهاد بین‌المللی فوتبال است. هدف اصلی آنها در بازدید روزهای ۳۰ ژانویه تا یک فوریه بررسی برنامه‌های عملیاتی ورزشگاه‌های سن پترزبورگ، لوژنیکی و اسپارتاک مسکو است.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

انتهای پیام/

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *