باشگاه استقلال خواهان برخورد با پرسپولیس و طارمی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص مطالب مطرح شده در برنامه نود گفت: در برنامه نود این هفته، مطالب قابل توجهی عنوان شد. مهاجم سابق رقیب به طور واضح به مسائلی اشاره کرد که پیش از این هم مطرح شد اما حالا رسمی شده است. این موضوع، اتفاق خوبی نیست و به چهره فوتبال ایران لطمه می زند.

وی ادامه داد: جدا از اینکه چنین صحبت هایی چه تبعاتی می تواند برای فوتبال ما داشته باشد، از فدراسیون فوتبال می خواهیم به طور جدی و دقیق به بررسی این مسئله پرداخته و نتایج را به اطلاع مردم ایران برساند زیرا همه ما می دانیم اخلاقیات و رعایت روح فوتبال، بسیار ارزشمند و با اهمیت است.

توفیقی گفت: از سویی چنانچه تخلف آشکاری صورت گرفته باشد که افشاگری های برنامه نود و اعترافات مهاجم سابق رقیب دلالت بر این مهم دارد، از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انتظار می رود کلیه جرایم مندرج در آیین نامه های مصوب را در خصوص متخلفین و باشگاه مربوطه اعمال و اطلاع رسانی نماید.

به گزارش تسنیم طارمی شب گذشته گفت که با هماهنگی باشگاه پرسپولیس به دروغ به فیفا اعلام کرده اند که او پیش از پیوستن به تیم ریزه اسپور ترکیه با پرسپولیس قرارداد بسته است.

انتهای پیام/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *