سرمربی باشاک‌شهیر: احتمال پیوستن توران به جمع ما ۵۰ درصد است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که در چند روز گذشته برخی رسانه‌های ترکیه‌ای خبر از توافق شخصی آردا توران با سران باشگاه استانبول باشاک‌شهیر ترکیه داده بودند اما نشریه اسپانیایی «اسپورت» مدعی شد باشگاه بارسلونا حاضر نیست توران را به هر قیمتی به باشگاهی دیگر واگذار کند. این نشریه کاتالونیایی خبر داد باشگاه بارسلونا ترجیح می‌دهد هافبک ترکیه‌‌ای خود را بفروشد و تنها در صورتی که پیشنهادی ۱۰ میلیون یورویی داشته باشد، موافق انتقال قرضی این بازیکن است.  

عبدالله آوجی، سرمربی تیم فوتبال باشاک‌شهیر در این باره گفت: امیدواریم انتقال آردا توران عملی شود. اگر این اتفاق بیفتد خوشحال خواهیم شد. احتمال اینکه انتقال آردا به باشاک‌شهیر شکل رسمی به خود بگیرد ۵۰ درصد است. به هر حال امروز (شنبه) خبری مبنی بر عملی شدن یا نشدن این انتقال خواهیم شنید اما حس من می‌گوید که این انتقال عملی خواهد شد.

وی ادامه داد: به هر حال بارسلونا هم در رابطه با توران انتظارات مالی دارد و در کنار این، دستمزد دریافتی آردا نیز مطرح است و باید دید که این انتقال در نهایت چگونه می‌تواند شکلی واقعی به خود بگیرد.

توران ۳۰ ساله در فصل جاری برای بارسلونا به میدان نرفته و به نوعی ارنستو والورده به او اعتقادی ندارد. اکنون با اضافه شدن فیلیپه کوتینیو به ترکیب بارسلونا، امیدهای این بازیکن ترکیه‌ای برای بازگشت به ترکیب آبی‌واناری‌ها کمرنگ‌تر از گذشته شده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *