بهرامی: فلاح‌دار به تعهدات خود عمل نکرد و نمی‌توانیم با او ادامه دهیم

کریم بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره برکناری علی فلاح‌دار از هدایت صبای قم اظهار داشت: او به تعهدات خود با باشگاه عمل نکرده است. فلاح‌دار قرار بود برای باشگاه اسپانسر جذب کند و ما هم نمی‌توانیم به همکاری با او ادامه دهیم. البته فلاح‌دار اگر الان اعلام کند که اسپانسر می‌آورد، مشکلی با او نداریم،‌ اما به او تا روز گذشته (چهارشنبه) زمان دادیم که پاسخی به ما نداد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه کسانی اکنون مدیریت باشگاه صبای قم را بر عهده دارند، گفت: محمدرضا کشوری‌فر مدیرعامل باشگاه است و مدیریت اجرایی صبا پس از رفتن شاهین گل‌افروز (مدیر اجرایی سابق صبا) به ما واگذار شده است.

رئیس هیئت فوتبال استان قم در مورد سقوط زودهنگام تیم فوتسال هیئت فوتبال به لیگ دسته اول تصریح کرد: بازیکنان خوبی در تیم ما حضور داشتند، اما ظرفیت مالی نداشتیم. ما تأسیسات دریایی را در قم شکست دادیم و در بیشتر بازی‌ها با اختلاف کمی شکست خوردیم. داوری‌ها هم به ما ضربه زد و حاشیه‌هایی چون بازنده اعلام شدن تیم در اولین بازی فصل، به تیم جوان ما آسیب وارد کرد.

بهرامی با بیان اینکه چند بازیکن جوان باکیفیت برای سال آینده در تیم هیئت فوتبال بازی می‌کنند، خاطرنشان کرد: ما باید از حالا برای سال آینده اسپانسر پیدا کنیم. مطمئن باشید این تیم سال آینده به راحتی به لیگ برتر بازمی‌گردد. تیم جوانی داریم و آن را برای لیگ دسته اول تقویت خواهیم کرد.

وی با اشاره دوباره به مشکلات مالی باشگاه هیئت فوتبال در فصل جاری اظهار داشت: مجموع هزینه باشگاه در این فصل، حدود ۱۷۰ میلیون تومان بود. من ابتدای فصل گفتم هر کسی بیاید حاضرم تیم را با دو شرط به او واگذار کنم. یکی اینکه تیم از قم خارج نشود، و دوم اینکه ۷۰ درصد تیم بومی باشد. کسی نیامد به تیم کمک کند و هیئت فوتبال به لیگ یک سقوط کرد. حالا بعضی‌ها می‌گویند چرا تیم سقوط کرد. به قول معروف هر چقدر پول بدهی، همان قدر آش می‌خوری!

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *