داورزنی: انتظار عمومی از کشتی این است که ایران قدرت اول کشتی دنیا باشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی در مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی اظهار داشت: تبریک می‌گویم به خادم که ۴۰ رای آورد. این رای بیانگر این است که خادم خوب کار کرده است و هیئت‌ها بازهم به او رای داده‌اند. خادم تا ٤ سال دیگر سکان کشتی را در دست دارد و از جایگاه کشتی دفاع می‌کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با وجود همه برنامه ریزی‌ها باید اقدامات خوبی انجام شود تا در المپیک ۲۰۲۰ و ۲۰۲۴ کشتی موفق باشد و انتظار عمومی از کشتی این است که ایران قدرت اول کشتی دنیا باشد و قطعا رسول خادم نیز خودش چنین دغدغه‌ای دارد.

داورزنی ادامه داد: با انتخاب خادم ثبات در کشتی ادامه دارد تا افتخارات در آن ادامه داشته باشد. سبد مدالی ایران با کشتی پرخواهد شد تا در مسابقات المپیک و باعث ارتقا رنکینگ ایران شود.

وی گفت: می‌دانم برخی مشکلات وجود دارد و بدون چشم داشت و حقوق و مزایا از جیب هزینه می‌کنید. به عشق کشتی کار می‌کنید تا چرخ کشتی استان‌ها به حرکت در آید.

داورزنی تاکید کرد: طبیعی است که برگزاری مسابقات و کشف استعداد و باقی موارد سخت است اما سیاست رسول خادم نیز استفاده از ظرفیت استان‌ها است. ١٣ هزار هیئت ورزشی داریم و حدود ۱۴۰۰ هیئت در مراکز استان داریم و هیچ یک حقوق و مزایایی نمی‌گیرند.

وی درخصوص اعتراض عباس جدیدی در مورد حضور دوشغله‌ها در مجمع فدراسیون کشتی گفت: اگر این ١٣ هزار یا ۱۴۰۰ جایگاه بار مالی و پست تلقی شود باید فکر دیگری شود.شبهات وجود دارد که در جای خود بررسی و برطرف خواهد شد و نمی‌توان بر اساس منشور المپیک و آیین نامه انتخاباتی این موارد را شغل دولتی معرفی کرد. این مباحث در مراجع قانونی خود بررسی می‌شود تا شبهات برطرف شود.

ادامه دارد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *