حضور قطعی نماینده پارالمپیک در انتخابات کمیته المپیک؛ هیچ مشکلی وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی کمیته ملی المپیک در پاسخ به انتشار برخی مطالب و عنوان برخی ابهامات در خصوص مجمع عمومی و انتخاباتی پیش‌رو اعلام کرد که با هماهنگی‌های صورت گرفته و استعلامات اخذ شده داخلی و خارجی، چهل و پنجمین دوره مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک راس  ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲۵ دی ماه سالجاری و بدون هیچ گونه مشکلی برگزار خواهد شد.

در این زمینه استعلام اخذ شده از امیدوار رضایی، معاون امور قوانین مجلس شورای اسلامی به صراحت اعلام می‌دارد که برگزاری انتخابات کمیته با اساسنامه قبلی (اساسنامه مصوب و جاری) بلامانع بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

در همین خصوص کمیته بین المللی المپیک نیز با هماهنگی‌های به‌عمل آمده از سوی کمیته ملی المپیک و اشراف بر وضعیت اساسنامه جدید که هنوز به تصویب هیئت وزیران نرسیده است، بر برپایی انتخابات پیش‌رو با اساسنامه جاری، تایید و تاکید داشته و در این زمینه هم هیچ مشکلی بر سر راه برگزاری انتخابات نیست.

همچنین موضوع بعدی که به نوعی در برخی اخبار از آن بعنوان ابهام یاد شده بحث حضور نماینده پارالمپیک در مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک است که در این خصوص نیز به اطلاع می‌رساند با توجه به برگزاری انتخابات با اساسنامه فعلی و جاری، کمیته ملی پارالمپیک عضو مجمع عمومی کمیته ملی المپیک است و دعوت‌نامه مجمع انتخاباتی پیش رو برای نماینده این کمیته ارسال شده است. بدین ترتیب در این زمینه هم ابهامی وجود نداشته و هیچ مشکلی در برپایی انتخابات کمیته ملی المپیک وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *