فدراسیون دوومیدانی در انتظار پاسخ مربی آمریکایی حدادی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در خصوص بررسی وضعیت اردویی، تمرینات و مربی احسان حدادی عصر امروز با حضور مجید کیهانی، رئیس فدراسیون، تیمور غیاثی، هاشم صیامی واحسان حدادی پیگیری شد.

تیمور غیاثی سخنگوی سازمان تیم‌های ملی در این خصوص اظهار داشت: جلسه امروز در مورد تصمیم‌گیری نهایی برای انتخاب مربی و برگزاری اردوهای تدارکاتی احسان بود و با توجه به مکاتبات قبلی با مک ویلکینز، مربی پیشنهادی حدادی نیز بحث و گفت‌وگو شد. تمام خواسته‌های او در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و شکر خدا مشکل خاصی وجود ندارد و فقط منتظر پاسخ نهایی مربی آمریکایی او هستیم.

وی افزود: تا چند روز آینده حدادی به همراه ایگور مزگوف، ماساژور و فیزیوتراپ روسی برای تمرینات راهی کیش می‌شود و تا دریافت پاسخ ویلکینز تمرینات خود را در آنجا پیگیری می‌کند. پس از توافق نهایی با او مراحل جدید تمرینات و اردوهای حدادی نیز با توجه به کمپ‌های مورد نظر آغاز خواهد شد و اردوهای تدارکاتی و آماده‌سازی پرتابگر طلایی آسیا برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی جاکارتا نیز پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *