درخشان: مگر می‌شود نفت را ۲ ماهه به جهانیان بدهند؟!

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره مشکلات مدیریتی باشگاه نفت تهران گفت: با اینکه مدتی پیش آقای جهانیان را به‌عنوان مالک انتخاب کردند، اما هنوز انتقال باشگاه نفت رسمی و قطعی نشده است. طبیعتاً در این شرایط مالک باشگاه هم نمی‌تواند هزینه کند، چون او هم انتظاراتی دارد که باید برآورده شود. مگر می‌شود باشگاه نفت را به صورت دو ماهه یا سه ماهه به جهانیان بدهند؟! متأسفانه این شرایط باعث شده تا همچنان باشگاه نفت وضعیتی بحرانی داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به حذف تیم نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: حذف تیم ما از این بازی‌ها هنوز رسمی نشده، چون کنفدراسیون فوتبال آسیا چیزی را به صورت رسمی اعلام نکرده است.

وی از مشکلات تیم فوتبال نفت تهران یاد کرد و اظهار داشت: ما مشکل فنی هم داریم و این موضوع را کتمان نمی‌کنیم، اما مهم‌ترین موضوع این است که مشکلات روحی و روانی بازیکنان برطرف شود. وضعیت نامناسب باشگاه نفت طبیعتاً روی ذهنیت بازیکنان تأثیر منفی می‌گذارد.

درخشان در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در لیگ امسال شانس زیادی برای قهرمانی دارد؟»، گفت: پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و این هفته هم برد با ارزشی را به دست آورد.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین در مورد قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی که دهم آذرماه برگزار خواهد شد، گفت: من معتقدم که هم‌گروهی تیم ملی با تیم‌های بزرگ قطعاً به سود تیم ما خواهد شد. به‌هرحال بازیکنان ما می‌توانند با بازی کردن برابر تیم‌های بزرگ تجربه‌شان را بالاتر ببرند و این می‌تواند در آینده که تیم ملی در مسابقات جام ملت‌های آسیا یا جام جهانی بعدی شرکت می‌کند، شرایط خیلی بهتری داشته باشد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *