دلیل متفاوت هوینس برای اخراج آنچلوتی از بایرن مونیخ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولی هوینس ادعا کرد که دستیاران کارلو آنچلوتی در کادر فنی بایرن مونیخ دلیل اخراج او بوده‌اند. کارلتو ماه گذشته با وجود فتح بوندس‌لیگا در فصل گذشته، در حالی اخراج شد که شایعاتی در خصوص بروز درگیری میان او و برخی از ستاره‌های تیم منتشر شده بود.

اکنون هوینس فاش کرده است که اختلافات موجود در رختکن تیم، نه میان بازیکنان و آنچلوتی بلکه میان دستیاران و اطرافیان این مرد ایتالیایی از جمله جووانی مائوری، مربی بدنساز تیم و پسرش فرانچسکو، داویده آنچلوتی (فرزند کارلتو) و مینو فولکو، داماد آنچلوتی و کارشناس تغذیه تیم بوده‌اند.

هوینس در این خصوص به نشریه بیلد گفت: دستیاران آنچلوتی مناسب کار در این باشگاه نبودند. ما با خود کارلو مشکلی نداشتیم و همه چیز با او خوب پیش می‌رفت اما هر روز جنگی میان فیزیوتراپ‌ها، پزشکان و مربیان بدنساز آنچلوتی وجود داشت. جوی که آنها ساخته بودند، از آن جوهایی بود که نمی‌شد در آن کار کرد. مثلاً آنها حتی در مورد اینکه کدام یک از آنها کجای نیمکت‌ها بنشید هم بحث می‌کردند. این قبیل مسائل آنقدر پررنگ و مهم شده بود که مسائل فنی و فوتبال تحت تأثیر آنها قرار گرفته بود.

هوینس ادامه داد: چنین مسائلی در دراز مدت به تیم‌ها آسیب می‌رساند. حالا با روی کار آمدن یوپ هاینکس، همه کارمندان، از فیزیوتراپ‌ها گرفته تا ماساژورها با هم بهتر کنار می‌آیند و حال و هوای کاملاً متفاوتی بر تیم حاکم است.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *