نوری: رأی کمیته انضباطی ناعادلانه است؛ استقلال را اذیت می‌کنند و حقش را می‌خورند/ خیال هواداران از حضور در لیگ قهرمانان آسیا راحت باشد

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم استقلال و موضوعات پیرامون این تیم، صحبت‌هایی را انجام داده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

تسنیم: وضعیت انتخاب دستیاران وینفرد شفر به کجا رسید؟
پسر شفر که اینجاست و به‌زودی قراردادش ثبت می‌شود. او مورد اعتمادترین نفر برای سرمربی تیم است. شفر به‌جز پسرش هم چند دستیار دیگر معرفی کرده و به‌زودی قرار است یکی از آنها را انتخاب کنیم.

تسنیم: به‌نظر می‌رسد چند وقتی است نقش کمیته فنی در استقلال کمرنگ شده و پس از انتخاب سرمربی این کمیته دیگر نقش چندانی در باشگاه ندارد.
نه، این‌طور نیست. ما مشکلی نداریم. آقای افتخاری و هیئت مدیره هم به کمیته فنی فضا داده‌اند و تصمیمات‌مان را می‌گیریم. اعضای کمیته فنی هر چند وقت یک‌بار جلسه می‌گذارند و در مورد عملکرد تیم گفت‌وگو می‌کنند. ما سر تمرینات و بازی‌ها هم رفتیم و می‌بینیم که همه چیز خوب پیش می‌رود. شفر هم نشان داد که اگر آرامش داشته باشد، می‌تواند خوب کار کند. تیم الان ۲۰، ۳۰ درصد نسبت به قبل بهتر شده است. همه باید کمک کنند، چون این تیم مال همه است؛ حالا شده با آقای X یا بدون آقای Y.

تسنیم: درباره رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی برای دربی ۸۵ و محرومیت هواداران استقلال چه نظری دارید؟
این رأی ناعادلانه است. استقلال را اذیت می‌کنند و حقش را می‌خورند. به‌هرحال دربی حساسیت خاص خودش را دارد و نباید تا این حد سخت بگیرند.

تسنیم: وضعیت استقلال برای گرفتن مجوز حرفه‌ای چطور است؟ استقلال که از آسیا حذف نمی‌شود؟
تا جایی که من می‌دانم استقلال مشکلی ندارد و همه مدارکش را ارسال کرده است. هواداران هم خیال‌شان راحت باشد، استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند.

تسنیم: موضوع کورس گذاشتن دو بازیکن استقلال در یکی از بزرگراه‌های تهران را شنیدید؟
بله، ما هم فقط شنیدیم، اما چیزی ندیدیم. البته موضوع کورس گذاشتن چیزی است که به بحث فنی کاری ندارد و خارج از تیم اتفاق افتاده است که به خود بازیکن برمی‌گردد. البته اینها باید فرهنگ و حرمت را حفظ کنند، چون در استقلال بازی می‌کنند. این بازیکنان باید درک کنند که در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند و همه نگاه‌ها به سمت‌شان است. ان‌شاءالله چنین اتفاقاتی دیگر پیش نمی‌آید. آنها هم به‌هرحال جوانی کردند.

تسنیم: .. و صحبت پایانی؟
یک‌بار دیگر درگذشت آقای افتخاری را تسلیت می‌گویم. جا دارد از مدیرعامل باشگاه، هیئت مدیره و کمیته پیشکسوتان که همه کارهای مربوط به مراسم او را انجام دادند، تشکر کنم. ما به خانواده اکبر افتخاری هم اطمینان خاطر دادیم و همه کارها را انجام می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

محروم کردن تماشاگران، غلط ترین کار است

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *