نمره‌های متوسط عزت‌اللهی و آزمون/ اوضاع نامطلوب تیم‌های لژیونرهای ایرانی + تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم آمکار روز گذشته (یکشنبه) با بازی ۹۰ دقیقه‌ای سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی مصاف خانگی برابر آنژی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد.

در این میان خبرگزاری معتبر ورزشی چمپیونات روسیه با مشارکت کاربرانش نمره فنی متوسط ۶٫۵ را برای سعید عزت‌اللهی در نظر گرفت.

این رسانه روس همچنین برای نمایش ۱۵ دقیقه‌ای سردار آزمون، دیگر ملی‌پوش ایرانی در ترکیب روبین‌کازان برابر زنیت سن پترزبورگ نمره فنی متوسط ۶ را اختصاص داد. روبین‌کازان در این بازی خانگی با تساوی بدون گل متوقف شد و آزمون از دقیقه ۷۵ به جای ریفات در ترکیب کازانی‌ها قرار گرفت.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه تیم لوکوموتیو مسکو با ۳۳ امتیاز صدرنشین است. تیم‌های زنیت سن پترزبورگ (۳۰) و کراسنودار (۲۷) رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دارد.

تیم‌های لژیونرهای ایرانی لیگ برتر روسیه وضعیت چندان مطلوبی در جدول رده‌بندی ندارند. تیم احمد گروژنی که از میلاد محمدی، مدافع جوان برخوردار است با ۲۱ امتیاز رتبه نهم را به خود اختصاص داد. تیم روبین‌کازان با ۱۹ امتیاز دهم است و فاصله چندانی با منطقه خطر جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه ندارد. تیم آمکار ۱۷ امتیازی با قرار گرفتن در رده دوازدهم به لطف تفاضل گل بهتر از میان تیم‌های نامزد سقوط به دسته‌ پایین‌تر فاصله گرفته است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *