اسپالتی: هنوز برای بهتر شدن فرصت داریم/ ایکاردی شگفت‌انگیز بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان پس از برتری ۳ بر ۲ تیمش در دربی مقابل میلان، رقیب را تیمی دردسرساز در جریان این رقابت هفته هشتم سری A دانست و به ستایش از زننده هر ۳ گل تیمش پرداخت.

 او در پایان بازی گفت: بردن دربی‌ها همیشه شوق‌آور و هیجان‌انگیز است. اگر دقت کرده باشید، ما  خیلی حرفه‌ای لحظات حساس مسابقه را برای قدرتنمایی گلچین کردیم و این موضوع نشان می‌داد برای دربی آمادگی قبلی داشتیم.البته هنوز جا برای بهنر شدن داریم چون در برخی دقایق این بازی به دردسر افتادیم.صرفنظر از نتیجه، این دربی بسیار زیبا و جذاب بود.

 اسپالتی در ادامه درباره تاکتیک تیمش چنین توضیحاتی داد: در برخی دقایق نیمه دوم،عمقی و دفاعی بازی کردیم؛ همان طور که در نیمه اول، سعی کردیم با حفظ توپ و پاسکاری در میانه میدان به کمک تاکتیک الماسی در خط میانی، ابتکار عمل را در دست بگیریم.ایکاردی نمایشی جادویی داشت. او با وجود داشتن مسئولیت‌های فراوان، خیلی خوب به توصیه‌ها گوش فرا داد و تیم را در زمین رهبری کرد.کاپیتان ما برای به دست آوردن توپ‌های از دست رفته تلاش زیادی از خودش نشان داد.یک مهاجم تنها وظیفه گلزنی ندارد؛ هر چند انجام تنها این کار برایش آسان‌تر است.ایکاردی مهاجم کاملی به نظر می‌رسد و مسئولیت‌های زیادی را به دوش می‌کشد.می‌دانستم رقیب سرسختی در پیش داریم اما ما با نمایش خوب خودمان به همه سکونشینان اینتری پیام‌ قدرتمندی دادیم.مونتلا درباره نمایش خیلی خوب میلان در نیمه دوم حرف درستی می‌زند اما بورینی از این تیم برای کمک به دفاع بازنمی‌گشت و مهاجمان هم سرجاهای خودش می‌مانند. معلوم است که وقتی به امثال پریسیچ فشار نیاورید، گل می‌خورید! میلان با بازی خوب خودش ما را مجبور به تغییر نگرش کرد. مجبور شدیم از ۳ مدافع استفاده کنیم؛ در حالی که میلان در سمت راست ۵ بازیکن داشت و کار اینتر را مشکل کرده بود.حریف توپ را در محوطه پنالتی ما به حرکت درمی‌آورد اما مدافعان اینتر خیلی خوب سر جای خودشان قرار داشتند.روسونری ریسک کرد و چند موقعیت گل در اختیار اینتر قرار داد. ما ذهنیت خودمان را از دست ندادیم و سرانجام نتیجه گرفتیم.

 انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *