کمرانی: در بازی‌های هنرهای رزمی اگر بازیکنان خودشان باشند توانایی کسب نتیجه را داریم/ فرصت برگزاری مسابقات انتخابی را نداشتیم

مهرو کمرانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص مشخص شدن لیست نفرات تیم ملی تکواندو بانوان برای مسابقات هنرهای رزمی اظهار داشت: چهار سهمیه ما در مسابقات هنرهای رزمی از مدت‌ها قبل مشخص شده بود و این تعداد سهمیه به تکواندو بانوان اختصاص داده بودند اما ملیکا میرحسینی یکی از نفراتی که قرار بود به ترکمنستان اعزام شود که به دلیل شکستگی دست این رقابت‌ها را از دست داد.

وی تصریح کرد: با توجه به زمان کم، بازیکنی برای جایگزینی ملیکا میرحسینی در وزن ششم نداشتیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم  پریسا جوادی را که عملکرد خوبی در وزن پنجم داشته است را به ترکمنستان اعزام کنیم. نمی‌دانم به چه دلیلی، ۲ ماه پیش از ما اسامی نفرات اعزامی را خواستند و به همین دلیل فرصت برگزاری رقابت انتخابی را نداشتیم. قطعا جوادی نیز از انگیزه مناسبی برخوردار است تا شایستگی خود را نشان بدهد و از فرصتی که در اختیارش قرار گرفته نهایت استفاده را ببرد.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: برای ما فرقی ندارد چه کسی در تیم است و خود بازیکنان نیز این را می‌دانند. مهم این است که در قالب یک تیم باشیم و همدیگر را کمک کنیم و قطعا جوادی نیز از تمامی توانش استفاده خواهد کرد.

کمرانی در خصوص سطح کیفی مسابقات هنرهای رزمی خاطرنشان کرد: چیزی که در این خصوص به من اعلام کردند این است که سطح این مسابقات بالا است. در مسابقات این دوره برای اولین بار کشورهای اقیانوسیه نیز حضور خواهند داشت و قطعا این موضوع سطح مسابقات را بسیار بالاتر خواهد برد.

وی در پایان تاکید کرد: این مسابقات برای مسئولان کمیته المپیک خیلی مهم است و امیدوارم بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند. اگر بازیکنان مانند مسابقات ازبکستان خودشان باشند و از تجربیات آن مسابقات استفاده کنند، توانایی کسب نتیجه مناسب را خواهند داشت.      

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *