ساوت‌گیت: رونی برای بازگشت به ترکیب تیم ملی شانس دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس می‌گوید بازگشت وین رونی به اورتون می‌تواند منجر به بازگشت او به ترکیب سه شیر شود.

رونی فصل گذشته به دلیل نیمکت‌نشینی‌های پی‌ در‌ پی در منچستریونایتد از ترکیب اصلی تیم ملی انگلیس هم خارج شد اما رفتن او به اورتون و افزایش زمان بازی‌هایش در این تیم، می‌تواند نظر ساوت‌گیت را تغییر دهد.

مربی سه‌شیر در این خصوص به لاندن ایوینینگ نیوز گفت: نکته فوق‌العاده در مورد پیوستن رونی به اورتون این است که او در این تیم احتمالاً فرصت بیشتری برای به میدان خواهد داشت، پس درک این موضوع خیلی آسان است. در لیگ برتر ما تنها ۷۰ بازیکن انگلیسی داریم پس قطعاً ما شانس حضور هیچ بازیکنی در تیم ملی را رد نمی‌کنیم. رونی هم قطعاً جزو کسانی است که من به دعوت از آنها به تیم ملی فکر می‌کنم.

ساوت‌گیت افزود: من نمی‌دانم چرا بعضی‌ها درباره بازی خداحافظی رونی حرف می‌زنند در حالیکه او هنوز شانس زیادی برای بازی در در تیم ملی دارد. مطمئنم که ما دوباره رونی چیزهای زیادی خواهیم شنید و امیدوارم که درباره بازیکنان تیم ملی هم چیزهای زیادی بشنوم اما هیچ دلیل برای تمام شده دانستن دوران حضور رونی در تیم ملی وجود ندارد.

رونی با ۱۱۹ بازی ملی و ۵۳ گل، دومین بازیکن انگلیسی دارای بیشترین بازی ملی در و برترین گلزن تاریخ سه‌شیر است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *