صادقی: منشا فصل گذشته با مصدوم شدن برهانی فیکس شد/ امیدوارم گام اول را محکم برداریم

امیرحسین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت پیکان پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و تمرینات خوبی را هم بدون اینکه مصدومی داشته باشیم پشت سر گذاشتیم. الان هم برای بازی با پدیده آماده هستیم و امیدوارم گام اول را در لیگ برتر محکم برداشته و نماینده مشهد را شکست بدهیم.

وی راجع به میزان شناخت پیکانی‌ها از پدیده خاطر نشان کرد: تعدادی از همبازی‌های سابق من در پدیده هستند و آنها مربی خوبی مثل رضا مهاجری دارند. طبیعتاً تا حدودی روی آنها شناخت داریم، ولی قطعاً کادر فنی هم نکات لازم را گوشزد خواهد کرد تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان در واکنش به طرح این موضوع که پیکانی‌ها هنوز نتوانسته‌اند جانشین مناسبی برای منشا پیدا کنند، گفت: ما الان مهاجم داریم، ولی مشکل اصلی این است که مهاجم ذخیره نداریم. در حال حاضر مرتضی آقاخان مهاجم نوک ماست که پارسال هم برای پیکان خوب کار کرد.

وی همچنین یادآور شد: اگر یادتان باشد فصل گذشته هم منشا با مصدوم شدن برهانی فیکس بازی کرد. ما در حال حاضر برای نوک خط حمله مهاجمی مثل آقاخان را داریم، ولی طبیعتاً برای مهاجم ذخیره یا افزایش تعداد مهاجمان نیاز به جذب بازیکن خواهیم داشت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *