سانتوس: با این بازیکنان تا انتهای دنیا می‌روم!/ پیتزی: از شاگردانم انتظار یک بازی منظم را دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال معتقد است با داشتن جمعی از بزرگ‌‌ترین و مستعدترین ستارگان فوتبال دنیا امکان پرش به بلندترین سکوهای افتخار را دارد.

او در کنفرانس خبری قبل از اولین بازی نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون‌ها بین تیمش و شیلی گفت: همیشه به تیمم اعتماد داشته‌ام و باور من به پرتغال خدشه‌ناپذیر است.با این بازیکنان تا آخر دنیا می‌تازم.سبک بازی ما با شیلی یکسان نیست. حریف، تیمی با دینامیسم بالا، قدرت فراوان و دارای تبحر زیاد در بازی ترکیبی است.ما هم روحیه لاتینی داریم، ازظرفیت زیادی برای رنج بردن و ضربه زدن برخورداریم و به قصد افتخارآفرینی برای مردم کشورمان در زمین با هم متحد هستیم.

او در ادامه افزود: حدس زدن سبک بازی شیلی آسان نیست چون آن‌ها مدام در حال حرکت و جابه‌جایی در زمین هستند.آماده رقابت با تیمی نوگرا هستیم.نقاط قوت حریف را می‌شناسیم و می‌دانیم آن‌ها مانند هر تیم دیگری نقاط ضعفی دارند. حرف‌های پیتزی در کنفرانس خبری را نشنیده‌ام اما به نظراتش احترام می‌گذارم. بدون شک ما مدعی قهرمانی هستیم.رونالدو همیشه قدرت فردی و همکاری خودش را در تیم نشان داده و این بار هم قدرتمندانه به میدان خواهد رفت.

خوان آنتونیو پیتزی، سرمربی شیلی هم درباره بازی اظهار داشت: به تیمم ایمان کامل دارم و می‌دانم می‌توانیم سد راه رونالدو و پرتغال شویم. ما برای این بازی برنامه داریم و می‌خواهیم با انسجام تیمی به فینال برسیم. برای من این رقابت، مساله مرگ و زندگی نیست اما اهمیت زیادی دارد. برتری بر قهرمان اروپا اعتماد به نفس افزایش یافته ما را بیش‌تر می‌کند. انتظار یک بازی منظم و هوشیارانه را از بازیکنانم دارم.

 گفتنی است بازی پرتغال و شیلی در نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون‌ها ساعت ۲۲:۳۰ امشب (چهارشنبه) به قضاوت علی‌رضا فغانی، داور شایسته کشورمان انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *