ایران بدون شکست راهی یک چهارم نهایی شد + تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال جوانان ایران در آخرین بازی مرحله نخست مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه ۳ بر۲ مقابل آرژانتین به پیروزی رسید.

تیم والیبال جوانان ایران در سومین و آخرین بازی خود در مرحله نخست مسابقات جوانان جهان که در جمهوری چک در حال برگزاری است در حالی به مصاف تیم بدون شکست آرژانتین رفت که صعود هر دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی قطعی شده بود.

بازیکنان ایران همانند بازی قبلی مقابل اوکراین در ۲ ست ابتدایی به راحتی و با نتایج  ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند اما در ست های سوم و چهارم ناگهان ورق برگشت و ۲۳ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵ شکست خوردند تا سرنوشت تیم برنده به ست پنجم کشیده شود. باریکنان ایران در ست پنجم با ارائه یک بازی کم اشتباه موفق شدند ۱۵ بر برنده شوند.

امتیازآورترین بازیکنان این دیدار، رسول آقچه لی، کاپیتان تیم ایران بود و یان مارتینس بودند که هر کدام ۲۵ امتیاز برای ایران و آرژانتین کسب کرد.

بازیکنان ایران در پایان این بازی ۵۹ امتیاز از اسپک، ۹ امتیاز از دفاع روی تور، ۴ پوئن مستقیم سرویس و ۳۳ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند. تیم آرژانتین هم  ۶۵ امتیاز از اسپک، ۱۴ امتیاز از دفاع روی تور، ۶ پوئن مستقیم سرویس و ۱۸ امتیاز از اشتباهات شاگردان بهروز عطایی به دست آوردند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *